F.H.U. Centrum Napraw Powypadkowych Bogdan Grzyb

F.H.U. Centrum Napraw Powypadkowych Bogdan Grzyb

Nasz serwis

Nasz serwis samochodowy działa na rynku od 17 lat. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie licznych Klientów. Jesteśmy partnerem najważniejszych polskich firm ubezpieczeniowych, takich jak: PZU, Warta, Hestia, MTU, TUW i HDI.

Nasz warsztat spełnia najwyższe standardy techniczne oraz jakościowe. Specjalizujemy się w kompleksowej i bezgotówkowej naprawie aut powypadkowych w ramach ubezpieczeń OC i AC. Należymy do Sieci Naprawczej PZU. Gwarantujemy szybką i profesjonalną naprawę samochodu. Jako partner PZU obsługujemy też Klientów ramach polisy Assistance. Do dyspozycji Klientów jest całodobowy numer infolinii PZU (0 801 102 102), pod którą - w razie zdarzenia drogowego - można zgłosić szkodę i zamówić lawetę, która dostarczy pojazd do naszego warsztatu.

Poza PZU obsługujemy także klientów innych firm ubezpieczeniowych: Warta, Hestia, MTU, TUW i HDI. Zajmujemy się także likwidacją tzw. "szkody całkowitej".

Swoim Klientom na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy. Dysponujemy pojazdami w przedziale klas od A do C. Klienci, którzy dokonują naprawy z polisy OC sprawcy wypadku, otrzymują samochód zastępczy bezgotówkowo.

W naszym warsztacie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra mechaników. Prowadzimy serwis wszystkich marek i typów samochodów osobowych i dostawczych. Używamy wysokiej jakości części zamiennych. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji.

Nasz serwis świadczy m.in. następujące usługi:
- wymiana oleju silnikowego, płynów, filtrów i innych materiałów eksploatacyjnych
- diagnostyka i naprawa podzespołów silnika, skrzyni biegów, układu napędowego
- naprawa układu kierowniczego
- kontrola i naprawa układu hamulcowego
- sprawdzanie i naprawa układu sterowania i kontroli silnika
- wymiana elementów zawieszenia (amortyzatory, wahacze, sprężyny, itp.)
- diagnostyka i naprawa układów elektronicznych
- naprawa lub wymiana alternatorów i rozruszników
- przegląd sezonowy (dezynfekcja) i naprawa układów klimatyzacji
- specjalistyczne naprawy blacharskie, lakierowanie, wymiana elementów karoserii
- inne czynności serwisowe

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl