OFERTA wiodąca PRACA Z DZIECKIEM NADPOBUDLIWYM

OFERTA wiodąca PRACA Z DZIECKIEM NADPOBUDLIWYM

ZAKŁAD SZKOLEŃ

Zakład Szkoleń Instytutu Rozwoju Wiedzy Stowarzyszenia PONAD jest zarejestrowaną przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty Niepubliczną Placowką Doskonalenia Nauczycieli ( NPDN 78 / 02 ) ktorej ofertę przedstawiamy poniżej.
W początkowym okresie dzialalności edukacyjnej naszego Stowarzyszenia wspierali nas prowadząc zajęcia, znani i wybitni specjaliści
m.in. dr Wolańczyk i dr Kolakowski.
Obecnie najwiekszy udział w pracy Zakladu ma Pani mgr psycholog Irena Wielowiejska-Comi - osobom zainteresowanym szkoleniami udostępniamy bezpośredni kontakt tel 0 602 447 293.

OFERTA wiodąca PRACA Z DZIECKIEM NADPOBUDLIWYM
- inne tematy i rodzje zajęć do ustalenia tel. 0 602 447 293

Program warsztatu doskonalącego dla poradni psychologiczno-pedagogicznych, rad pedagogicznych przedszkoli, szkoł podstawowych i gimnazjów.

Celem warsztatu jest przygotowanie do pracy z grupa w ktorej jest uczeń nadpobudliwy. Prowadzony jest metodą warsztatowo-wykladową w oparciu o techniki:
- mini wykładu ilustrowanego obrazami
- seminarium
- film
- ćwiczenia/ takze z użyciem kamery

Czas trwania to 6-8 godzin jednorazowo lub dwa spotkania popołudnowe - możliwość modyfikacji w zależności od potrzeb.

Koszt od 150 zł za godzinę + koszty ewentualnego dojazdu, materiłów.

Zajęcia odbywaja sie w lokalu zapewnionym przez zamawiającego. Liczebność optymalna grupy do 25 osób.

Prosimy pytać o szczegóły lub pełną ofertę.


istnieje łagodny i skuteczny sposób, aby poprawić funkcjonowanie dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej dotkniętej objawami ADHD.

W wielu wypadkach znaczącą poprawę niesie nutroterapia.

Nutroterapia – terapia przez odżywianie, wzbogacenie diety o składniki odżywiające mózg i poprawiające jego rozwoj i funkcjonowanie – struktury mózgu odpowiedzialne za objawy nadpobudliwości, niedoboru uwagi.

Takim skutecznym, bezpiecznym, dedykowanym suplementem diety jest preparat przygotowany całkowicie na bazie składników naturalnych nasion lnu i indyjskiej rośliny gotu kola ( nowy symbol / nazwa preparatu adhd2*200 ) . Dla osób powyżej 12 roku życia jest także formuła wzbogacona o ginko biloba i grape seed ekstrakt ( symbol/ nazwa adhd4*200 ).


W ciągu ostatnich dwóch lat blisko 500 dzieci i osób dorosłych skorzystało i korzysta z tej metody uzyskując dostęp do preparatu. Analizując informacje o rezultatach, ocenia się, że w 45 % przypadków zaobserwowano poprawę funkcjonowania, a w 25% bardzo znaczącą poprawę. Jedynie leki psychostymulujące ( concerta ) wykazują wyższą skuteczność, a lek Strattrera porównywalną .

Odmiennie, niż w przypadku leków psychostymulujących, które działają w krótkim okresie po podaniu, efekty wspomagania diety obserwujemy po ok. 2 miesiącach stosowania.

Dlatego warto zacząć terapię już teraz w okresie wakacji, aby spodziewać się rezultatów w trakcie roku szkolnego.

Koszt preparatu w ilości niezbędnej na 3 miesiące jest zróżnicowany i zależy od wieku i wagi dziecka, wynosi od 86 do 148 PLN , łącznie z kosztami przesyłki i pobrania ( dostarczany wysyłkowo – opłata przy odbiorze ).Zamówienia można składać telefonicznie 022 /423 17 43 we wtorek i czwartek w godz od 9 – 12 lub mailem info@adhd.strefa.pl w dowolnym czasie.

Zachęcamy do obejrzenia strony http:// www.adhd.strefa.pl poświęconej doświadczeniom naszej koleżanki.
www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl