- dla wszystkich Państwa chcących wybudować dom indywidualnie zaprojektowany!

- dla wszystkich Państwa chcących wybudować dom indywidualnie zaprojektowany!

Promocje

(1) Wciąż realizujemy program promocyjny "OFERTA BUDOWY TWOJEGO DOMU - NAJLEPSZA W POLSCE (*)", a do 15 stycznia 2009 roku zapraszamy także również Inwestorów, którzy chcą wybudować dom z poza naszej oferty promocyjnej na warunkach oferty promocyjnej (!)

Obecne ceny zagwarantowane przy podpisaniu umowy do końca roku 2008 i w trakcie realizacji.

(2) W związku z uruchomieniem od stycznia 2009 biura handlowego w Poznaniu, a tym samym – kolejnym etapem rozwoju w naszej działalności, dla podkreślenia tego wydarzenia wprowadzamy atrakcyjną ofertę dla Inwestorów z terenu woj. Wielkopolskiego oraz dla Inwestorów z terenu województwa Mazowieckiego:

- dla wszystkich Państwa chcących wybudować dom indywidualnie zaprojektowany! firma nasza poprzez współpracę z zaprzyjaźnionymi architektami wykona projekt wymarzonego Państwa domu oraz zaoferuje pełną pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę na działce Inwestora, gdzie koszty tych czynności w przypadku zlecenia nam budowy minimum stanu dewloperskiego pozostaną po stronie Dom Tradycyjny sp. z o.o. - szczegóły oferty w naszym biurze handlowym

- dla wszystkich z państwa posiadających projekt i prawomocne pozwolenie na budowę! jeżeli posiadacie Państwo projekt budowy swojego domu wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę i to my zostaniemy wybrani do realizacji budowy Pańswa domu w stanie minimum deweloperskim, wówczas przy zawarciu umowy na jego budowę do 15 lutego 2009 zobowiąząemy się do wykonania robót dodatkowych w kwocie 20 tyś netto zupełnie gratis - szczegóły oferty w naszym biurze handlowym

Ceny zagwarantowane przy podpisaniu umowy do 15 lutego 2009 i w trakcie realizacji. Oferta (2) ważna przy podpisaniu umowy do 15 lutego 2009r.

Oferta (1) i (2) w żaden sposób nie mogą być łączone.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

- Dostępny efekt solidności -

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl