http://www.adhd.org.pl/portal2/index.php

http://www.adhd.org.pl/portal2/index.php
http://adhd.strefa.pl/index.html
Odżywianie w ADHD jako jedna z metod wspomagających terapię.....

http://www.adhd.org.pl/portal2/index.php
Zbiór wiadomości na temat zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami koncentracji.

http://adhd.strefa.pl/index3.html

Pozytywne doświadczenia Pani Moniki stosującą suplemantację preparatem zawierającym kwasy omega 3, wybrane aminokwasy, lecytynę i inne skladniki, które skutecznie pomagają ograniczyć objawy ADHD.

www.awans.net/strony/adhd.html
Informacje/artykuły na temat schorzenia ADHD i ADD przygotowane przez Panią Irenę Wielowiejska-Comi, psychologa zajmującego sie szkoleniem nauczycieli i pedagogów pracujących z dziećmi z zespołem nadpobudliwości.
Strona przeznaczona dla nauczycieli, umożliwia im umieszczanie włąsnych publikacji w internecie w celu sprostania wymogom stawianym przy uzyskiwaniu awansu zawodowego.

http://www.adhd.info.pl/index.php?page=prawa.php
Obowiązki szkoły wobec ucznia zamieszczone na stronie sponsorowanej przez f-mę Eli Lilly and Co, producenta leku Strattera
istnieje łagodny i skuteczny sposób, aby poprawić funkcjonowanie dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej dotkniętej objawami ADHD.

W wielu wypadkach znaczącą poprawę niesie nutroterapia.

Nutroterapia – terapia przez odżywianie, wzbogacenie diety o składniki odżywiające mózg i poprawiające jego rozwoj i funkcjonowanie – struktury mózgu odpowiedzialne za objawy nadpobudliwości, niedoboru uwagi.

Takim skutecznym, bezpiecznym, dedykowanym suplementem diety jest preparat przygotowany całkowicie na bazie składników naturalnych nasion lnu i indyjskiej rośliny gotu kola ( nowy symbol / nazwa preparatu adhd2*200 ) . Dla osób powyżej 12 roku życia jest także formuła wzbogacona o ginko biloba i grape seed ekstrakt ( symbol/ nazwa adhd4*200 ).


W ciągu ostatnich dwóch lat blisko 500 dzieci i osób dorosłych skorzystało i korzysta z tej metody uzyskując dostęp do preparatu. Analizując informacje o rezultatach, ocenia się, że w 45 % przypadków zaobserwowano poprawę funkcjonowania, a w 25% bardzo znaczącą poprawę. Jedynie leki psychostymulujące ( concerta ) wykazują wyższą skuteczność, a lek Strattrera porównywalną .

Odmiennie, niż w przypadku leków psychostymulujących, które działają w krótkim okresie po podaniu, efekty wspomagania diety obserwujemy po ok. 2 miesiącach stosowania.

Dlatego warto zacząć terapię już teraz w okresie wakacji, aby spodziewać się rezultatów w trakcie roku szkolnego.

Koszt preparatu w ilości niezbędnej na 3 miesiące jest zróżnicowany i zależy od wieku i wagi dziecka, wynosi od 86 do 148 PLN , łącznie z kosztami przesyłki i pobrania ( dostarczany wysyłkowo – opłata przy odbiorze ).Zamówienia można składać telefonicznie 022 /423 17 43 we wtorek i czwartek w godz od 9 – 12 lub mailem info@adhd.strefa.pl w dowolnym czasie.

Zachęcamy do obejrzenia strony http:// www.adhd.strefa.pl poświęconej doświadczeniom naszej koleżanki.


www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl